Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   14:03 V
0,8 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   14:04 V
2,3 Dýšina, Armaturka Interaktivní plán dopravy   14:07 V
2,7 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   14:08 V
3,1 Dýšina Interaktivní plán dopravy   14:09 V
3,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   14:10 V
4,4 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   14:12 V
5,1 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   14:13 V
5,7 Dýšina Interaktivní plán dopravy   14:15 V
7,7 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   14:19 V
10 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   14:24 V
10,5 Kyšice Interaktivní plán dopravy   14:25 V
11,1 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   14:26
12,4 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   14:28
13 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   14:29
13,4 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   14:30
14,4 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   14:32
15,3 Doubravka Interaktivní plán dopravy 14:34