Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   15:41 V
0,5 Kyšice Interaktivní plán dopravy   15:42 V
1,1 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   15:43
2,4 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   15:45
3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   15:46
3,4 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   15:47
4,4 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:49
5,3 Doubravka Interaktivní plán dopravy 15:51