Detail spoje » Bus 53 NP K
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:20
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:22
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   16:24
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   16:25
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   16:26
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   16:27
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   16:29 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy 16:30   V
INFO: jede jen do zastávky quot;Kyšice, ObÚquot;