Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   16:09 V
0,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   16:10 V
1,3 Dýšina Interaktivní plán dopravy   16:12 V
3,3 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   16:16 V
5,6 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   16:21 V
6,1 Kyšice Interaktivní plán dopravy   16:22 V
6,7 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   16:23
8 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   16:25
8,6 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   16:26
9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   16:27
10 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:29
10,9 Doubravka Interaktivní plán dopravy 16:31