Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   19:11 V
0,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   19:12 V
1,3 Dýšina Interaktivní plán dopravy   19:14 V
3,3 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   19:17 V
5,6 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   19:21 V
6,1 Kyšice Interaktivní plán dopravy   19:22 V
6,7 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   19:23
8 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   19:25
8,6 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   19:26
9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   19:27
10 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   19:28
10,9 Doubravka Interaktivní plán dopravy 19:30