Detail spoje » Bus 53 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:20
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   20:21
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   20:23
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   20:24
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   20:25
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   20:26
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   20:28 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   20:29 V
7,6 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   20:33 V
9 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   20:35 V
9,4 Dýšina Interaktivní plán dopravy   20:36 V
10 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   20:37 V
10,7 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy 20:39   V
INFO: nejede 31.12.