Detail spoje » Bus 53 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   20:41 V
0,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   20:42 V
1,3 Dýšina Interaktivní plán dopravy   20:44 V
3,3 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   20:47 V
5,6 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   20:51 V
6,1 Kyšice Interaktivní plán dopravy   20:52 V
6,7 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   20:53
8 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   20:55
8,6 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   20:56
9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   20:57
10 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   20:58
10,9 Doubravka Interaktivní plán dopravy 21:00  
INFO: nejede 31.12.