Detail spoje » Bus 53 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   23:12 V
0,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   23:13 V
1,3 Dýšina Interaktivní plán dopravy   23:15 V
5,2 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   23:21 V
5,7 Kyšice Interaktivní plán dopravy   23:22 V
6,3 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   23:23
7,6 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   23:25
8,2 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   23:26
8,6 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   23:27
9,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   23:28
10,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 23:30  
INFO: nejede 31.12.