Detail spoje » Bus 54 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy   16:56 V
0,7 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   16:57 V
1,3 Dýšina Interaktivní plán dopravy   16:59 V
3,5 Nad Hrádkem Interaktivní plán dopravy   17:04
5,1 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   17:05
5,7 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   17:06
6,1 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   17:07
7,2 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   17:09
8 Doubravka Interaktivní plán dopravy 17:11