Detail spoje » Bus 54 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:40
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   17:42
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   17:44
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   17:45
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   17:46
4,5 Nad Hrádkem Interaktivní plán dopravy   17:47
6,3 Dýšina, náves Interaktivní plán dopravy   17:51 V
6,7 Dýšina Interaktivní plán dopravy   17:52 V
7,3 Dýšina, u viaduktu Interaktivní plán dopravy   17:53 V
8 Dýšina, Nová Huť Interaktivní plán dopravy 17:55   V