Detail spoje » Bus 33
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   14:24
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:25
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:28
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:29
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:31
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   14:32
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:34
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:36
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   14:37
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   14:38
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:40
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   14:42
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:46