Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:10
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:10
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:13
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:16
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:17
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:18
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   16:19
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:21
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:24
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:27
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:28
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:31
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 16:34