Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   13:25
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   13:25
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:28
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   13:31
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   13:32
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:33
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   13:34
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:35
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:38
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:40
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   13:41
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:44
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 13:47