Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   14:01
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:02
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:05
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:06
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:08
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   14:09
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:11
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:13
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   14:14
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   14:15
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:17
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   14:19
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:23