Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   16:31
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:32
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:35
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:37
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:39
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   16:40
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:42
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:44
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:45
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:47
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:49
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:51
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:55