Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   20:10
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   20:10
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:13
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   20:16
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   20:17
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   20:18
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   20:19
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   20:20
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   20:23
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:25
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   20:26
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:29
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 20:31