Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   21:10
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   21:10
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:13
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   21:16
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   21:17
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   21:18
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   21:19
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   21:20
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   21:23
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:25
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   21:26
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   21:29
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 21:31