Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   16:01
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:02
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:05
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:07
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:09
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   16:10
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:12
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:14
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:15
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:17
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:19
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:21
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:25