Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   20:55
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   20:55
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:58
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   21:01
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   21:02
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   21:03
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   21:04
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   21:05
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   21:08
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:10
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   21:11
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   21:14
7,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 21:16