Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   13:16
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:17
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   13:20
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:21
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:23
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   13:24
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:26
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   13:28
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   13:29
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   13:30
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:32
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   13:34
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 13:38