Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   14:31
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:32
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:35
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:36
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:38
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   14:39
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:41
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:43
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   14:44
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   14:45
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:47
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   14:49
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:53