Detail spoje » Bus 40
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   16:09
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:10
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:13
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:15
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:17
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:19
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:20
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:22
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:24
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:26
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:30  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019