Detail spoje » Bus 40
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   15:54
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:55
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   15:58
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:00
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:02
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:04
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:05
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:07
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:09
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:11
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:15