Detail spoje » Bus 40
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:18
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:18
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:21
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:24
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:25
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:26
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:28
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:31
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:32
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:35
6,5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 16:39