Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:03
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:03
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:06
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:09
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:10
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:11
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:13
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:16
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:17
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:20
6,5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 16:24