Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   16:39
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:40
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:43
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:45
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:47
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:49
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:50
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:52
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:54
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:56
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:00