Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   15:48
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   15:48
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:51
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   15:54
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   15:55
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   15:56
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   15:58
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:01
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:02
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:05
6,5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 16:09