Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   16:24
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:25
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:28
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:30
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:32
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   16:34
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   16:35
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   16:37
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:39
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   16:41
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:45