Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:41
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:42
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:43
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:44
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:45
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:46
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:47
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:49
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:52
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:54
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:55
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:56
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:59
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   14:01
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   14:02
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   14:03
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   14:04
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   14:05
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   14:07
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 14:12