Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:11
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:12
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:13
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   14:14
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   14:15
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   14:16
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:17
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   14:19
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:22
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:24
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:25
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   14:26
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   14:29
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   14:31
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   14:32
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   14:33
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   14:34
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   14:35
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   14:37
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 14:42