Detail spoje » Bus N2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   0:17
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   0:18
1,1 Sladová Interaktivní plán dopravy   0:19
1,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   0:20
2,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   0:22
2,9 U Duhy Interaktivní plán dopravy   0:23
3,2 Mikulášská Interaktivní plán dopravy   0:24
4 Pařížská Interaktivní plán dopravy   0:26
4,6 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   0:30
4,9 U Práce Interaktivní plán dopravy   0:31
5,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   0:33
5,6 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   0:34
6,8 Malesická Interaktivní plán dopravy   0:36
7,8 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   0:38
8,3 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   0:40
8,7 Lábkova Interaktivní plán dopravy   0:41
9,1 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 0:43