Detail spoje » Bus N2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   1:17
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   1:17
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   1:18
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   1:20
2,2 Malesická Interaktivní plán dopravy   1:22
3,4 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   1:24
3,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   1:25
4,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   1:26
4,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   1:30
5,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   1:32
5,9 Mikulášská Interaktivní plán dopravy   1:33
6,2 U Duhy Interaktivní plán dopravy   1:34
6,5 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   1:35
7,4 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   1:37
7,9 Sladová Interaktivní plán dopravy   1:38
8,3 U Světovaru Interaktivní plán dopravy   1:39
9 Slovany Interaktivní plán dopravy   1:41
9,6 U Školky Interaktivní plán dopravy   1:42
10,1 U Kasáren Interaktivní plán dopravy   1:43
10,7 Bručná Interaktivní plán dopravy   1:44
11 Čechurov Interaktivní plán dopravy   1:45
11,3 Fialková Interaktivní plán dopravy   1:46
11,7 Generála Lišky Interaktivní plán dopravy   1:47
12 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   1:47
12,2 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   1:48
12,5 Černice Interaktivní plán dopravy 1:50