Detail spoje » Bus N2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Černice Interaktivní plán dopravy   2:10
0,3 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   2:10
0,5 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   2:11
0,9 Generála Lišky Interaktivní plán dopravy   2:12
1,3 Fialková Interaktivní plán dopravy   2:13
1,8 Čechurov Interaktivní plán dopravy   2:14
2,3 Bručná Interaktivní plán dopravy   2:15
2,6 U Kasáren Interaktivní plán dopravy   2:15
3,2 U Školky Interaktivní plán dopravy   2:16
3,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   2:17
4,4 Světovar Interaktivní plán dopravy   2:18
4,8 Sladová Interaktivní plán dopravy   2:19
5,3 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   2:20
6,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   2:22
6,6 U Duhy Interaktivní plán dopravy   2:23
6,9 Mikulášská Interaktivní plán dopravy   2:24
7,7 Pařížská Interaktivní plán dopravy   2:26
8,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   2:30
8,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   2:31
9 Tylova Interaktivní plán dopravy   2:33
9,3 CAN Tylova Interaktivní plán dopravy   2:34
10,5 Malesická Interaktivní plán dopravy   2:36
11,5 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   2:38
12 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   2:40
12,4 Lábkova Interaktivní plán dopravy   2:41
12,8 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 2:43