Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   12:59
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:00
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:03
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   13:05
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   13:07
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   13:08
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   13:09
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   13:11
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:12
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   13:14
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:16
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:17
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:18
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   13:19
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   13:21
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   13:22
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   13:23
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   13:25
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   13:27
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 13:29