Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   13:31
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   13:32
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   13:35
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   13:36
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   13:37
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   13:38
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   13:39
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:41
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:42
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:44
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   13:45
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:48
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   13:49
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   13:50
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   13:52
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   13:54
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:57
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:59
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 14:01