Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:50
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:51
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:54
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:56
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:58
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   16:59
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:00
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:02
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:03
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:05
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:07
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:08
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:09
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   17:10
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   17:12
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   17:13
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   17:14
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 17:16  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;