Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   13:55
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   13:56
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   13:57
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   13:58
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   13:59
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:01
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   14:02
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:04
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:05
5,1 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:08
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   14:09
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   14:10
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   14:12
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   14:14
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:17
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:19
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 14:21