Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:33
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:34
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:37
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   14:39
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   14:41
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   14:42
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   14:43
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   14:45
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:46
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:48
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:50
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   14:51
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:52
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   14:53
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   14:55
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   14:56
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   14:57
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   14:59
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   15:01
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 15:03