Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:48
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:49
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:52
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   15:54
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   15:56
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   15:57
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   15:58
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:00
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:01
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:03
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:05
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:06
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:07
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:08
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   16:10
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   16:11
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:12
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:14
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   16:16
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 16:18