Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:21
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   16:22
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:25
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:26
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   16:27
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   16:28
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:29
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:31
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:32
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:34
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:35
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:38
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:39
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   16:40
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:42
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:44
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:47
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:49
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 16:51