Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:05
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:06
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:09
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   17:11
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   17:13
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   17:14
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:15
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:17
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:18
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:20
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:22
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:23
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:24
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   17:25
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   17:27
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   17:28
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   17:29
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 17:31  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;