Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   13:06
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   13:07
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   13:10
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   13:11
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   13:12
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   13:13
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   13:14
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:16
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:17
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:19
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   13:20
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:23
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   13:24
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   13:25
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   13:27
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   13:29
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:32
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:34
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 13:36