Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:58
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:59
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:02
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   14:04
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   14:06
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   14:07
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   14:08
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   14:10
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:11
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:13
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:15
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   14:16
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:17
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   14:18
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   14:20
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   14:21
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   14:22
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   14:24
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   14:26
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 14:28