Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   15:51
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   15:52
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   15:55
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   15:56
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   15:57
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   15:58
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:59
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:01
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:02
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:04
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:05
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:08
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:09
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   16:10
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:12
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:14
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:17
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:19
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 16:21