Detail spoje » Bus 28
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:39
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:40
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:43
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   13:45
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   13:47
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   13:48
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   13:49
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   13:51
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:52
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   13:54
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:56
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:57
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:58
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   13:59
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   14:01
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   14:02
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   14:03
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   14:05
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   14:07
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 14:09