Detail spoje » Bus 28
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   14:11
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   14:12
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   14:15
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   14:16
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   14:17
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   14:18
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   14:19
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:21
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   14:22
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:24
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:25
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:28
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   14:29
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   14:30
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   14:32
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   14:34
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:37
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:39
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 14:41