Detail spoje » Bus 28
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:40
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:41
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   16:42
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   16:43
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:44
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:46
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:47
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:49
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:50
5,1 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:53
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:54
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   16:55
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:57
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:59
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:02
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:04
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 17:06