Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:18
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:19
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:22
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:24
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:26
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   16:27
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   16:28
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:30
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:31
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:33
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:35
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:36
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:37
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:38
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   16:40
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   16:41
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:42
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:44
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   16:46
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 16:48