Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:00
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   13:01
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   13:02
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   13:03
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   13:04
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   13:05
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:08
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:09
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   13:10
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   13:12
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   13:15
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:17
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:18
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   13:19
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   13:20
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:21
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:22
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 13:24