Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:11
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:12
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:13
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   16:14
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   16:15
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   16:16
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   16:17
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   16:19
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:22
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:24
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:25
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   16:26
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   16:29
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   16:31
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   16:32
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   16:33
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   16:34
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   16:35
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   16:37
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 16:42